Проводьте час з користю — дивіться VIASAT, Discovery, Animal Planet HD, History HD та безліч інших пізнавальних каналів. А ще — тисячі фільмів і серіалів для всієї родини!

Вибирайте передплату, з якою не захочеться розлучатися!

1. ТБ і Кіно: Легка▪ 140+ телеканалів▪ 9 500+ фільмів, серіалів і мультиків▪ Подарунки та знижки від MEGOGO і партнерів

2. ТБ і Кіно: Оптимальна ▪ 210+ популярних телеканалів▪ 13 000+ фільмів, серіалів і мультиків▪ Трансляції топових футбольних матчів і цілий спортивний розділ▪ Подкасти про все на світі в новій версії мобільного додатку MEGOGO▪ Подарунки та знижки від MEGOGO і партнерів

3. ТБ і Кіно: Максимальна▪ 250+ популярних телеканалів▪ 13 500+ фільмів, серіалів і мультиків▪ Популярні серіали AMEDIATEKA та START▪ Трансляції топових футбольних матчів і цілий спортивний розділ▪ Аудіокниги та подкасти в новій версії мобільного додатку MEGOGO▪ Подарунки та знижки від MEGOGO і партнерів

Перехід на єдиний МФО ПриватБанку

З лютого 2020 року відповідно до рішення Наглядової ради філії ПриватБанку поступово переходять на єдиний МФО ПриватБанку 305299.

Корпоративним клієнтам банку автоматично змінено реквізити банківських рахунків. Нові рахунки необхідно використовувати з дати, зазначеної таблиці.

%d такие блоггеры, как:

Запит на дзвінок