Для ВАС!

ПРИВЕДИ ДРУГА! 

Діючі абоненти, які підключать до мережі GlobalNet нового абонента або абонента інших провайдерів, отримають одноразовий бонус на рахунок в розмірі 500 грн. на двох, за умови коли новий абонент повідомить його номер особового рахунку (номеру договору) під час подачі заявки. Нарахування бонусу відбувається у момент підключення (переключення) абонента.
Діючий абонент має можливість прийняти участь в Акції необмежену кількість разів. У Акції не беруть участь нові клієнти, які підключаються в розстрочку. Провайдер має право змінити умови Акції на свій розсуд опублікувавши зміни на сайті.

Більше підключаєш, Більше отримуєш )

Клієнти інших провайдерів, що підключені в багатоквартирних будинках або в приватному секторі за наявності технічної можливості та клієнтського обладнання (ONU), що використовується при підключенні по технології GPON.


Якщо Ви цінуєте нас як вашого надійного постачальника телекомунікаційних послуг Ви маєте можливість отримати бонуси на рахунок за кожний позитивний відгук в Інтернеті.
Для цього Вам необхідно залишити конструктивний відгук про нашу компанію обов’язково вказавши контактну електронну пошту на сайтах:
bodia.online.
Facebook (підписка обов’язкова).
За це Ви отримаєте знижку на абонентську плату у розмірі 50 гривень за кожен конструктивний відгук.
 Прийняти участь кожен абонент може лише один раз, залишивши відгук на кожному з ресурсі лише один раз!
Після відгуку відправте посилання на support@globalnet.kiev.ua , або viber, Telegram +380672989970

Оплатіть інтернет одним платежем на 10 місяців  – отримайте 2 місяці у подарунок!


 

 

Запит на дзвінок