Liqpay Важливо! 

Важливо! 
30-го червня з 00:10 до 06:10 будуть проводитись технiчнi роботи на процесингу Приватбанку. Будуть призупинені або тимчасово недоступні наступні операцiї: 
— проведення будь-якого типу операцій через Liqpay; 
— завершення двухстадійних оплат; 
— авторизація/перевірка карток; 
— можливе тимчасове призупинення операцій з картками в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів, Приват24 для фізосіб та Приват24 для бізнесу. 
ПриватБанк завершує черговий етап модернізації власних систем обробки даних, що дозволить суттєво збільшити швидкість та обсяги обробки платежів, операцій із платіжними картками та впровадження нових послуг. 
Технологічні роботи заплановані фахівцями банку у найменш завантажений період — у ніч із суботи на неділю, коли більшість клієнтів не проводять операцій. 
Повне відновлення робіт планується до 06:10. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Якщо є запитання, то звертайтеся до онлайн підтримки 24/7 у чат-онлайн на Liqpay.ua
© 2009-2019 LiqPay.ua

Всесвітня павутина сьогодні відзначає 30-річчя.

 Сьогодні виповнюється тридцять років з того дня, як англійський фізик і інженер Тім Бернерс-Лі вперше сформулював ідею Всесвітньої павутини (World Wide Web, WWW), поклавши тим самим початок інтернет-комунікації в тому вигляді, якою ми її знаємо зараз. 

До уваги мешканців міста графік планових відключень електроенергії у зв’язку з обслуговуванням електричних мереж спрямованих на підвищення надійності електропостачання

https://borispol-rada.gov.ua/item/38107-do-uvahy-meshkantsiv-mista-hrafik-planovykh-vidkliuchen-elektroenerhii-u-zviazku-z-obsluhovuvanniam-elektrychnykh-merezh-spriamovanykh-na-pidvyshchennia-nadiinosti-elektropostachannia.html

Мы вас любим! ❤

Добрый день!В день Святого Валентина, мы хотим признаться, что любим каждого из Вас.
Спасибо за вашу любовь и лояльность, мы стараемся для вас на протяжении многих лет работы нашего интернет-провайдера!

Каждый день мы проживаем с мыслью, как нам улучшить сервис. 

Поэтому у нас есть небольшая просьба к вам.
Напишите все то, что вы бы хотели улучшить в работе нашего интернет-провайдера. Мы соберем все ваши ответы и в следующем письме отправим вам наиболее популярные просьбы и сроки, когда мы их внедрим. support@globalnet.kiev.ua
Если вам есть что сказать о нашей работе — будем благодарны за отзыв. Его вы можете оставить тут:http://www.broadband.org.ua.

Интернет-провайдер: globalnet.kiev.ua.
support@globalnet.kiev.ua