Наші послуги

Ми надаєм широкий вибір в сфері ІТ послуг.
Наша Компанія позиціонує, як відповідальна організація, яка постійно прагне перевищити очікування наших Клієнтів, допомагаючи їм досягти максимального успіху.
Ми – висококваліфікована команда, яка безперервно вдосконалює свої професійні якості. Послуги, які ми можемо запропонувати:

ІТ-аутсорсинг
полягає в передачі повністю або частково діяльності Клієнта в сфері ІТ і його ІТ інфраструктури.
Завдяки цьому процесу Клієнти в стані сконцентруватися на своєму основному бізнесі, підвищуючи тим самим свою конкурентоспроможність.
ITleader використовуючи ефект масштабу дозволяє Клієнтам оптімізіроватьсвоі операційні витрати при одночасному підвищенні якості it-послуг.

Відеоспостереження
Ми надає повний спектр послуг з індивідуального проектування систем відеоспостереження в Києві та Області; монтажу та обслуговування цифрових систем відеоспостереження комплексних систем безпеки на об’єктах будь-якого ступеня складності:

таких як відеоспостереження в квартирі і на дачі
монтаж відеоспостереження в офісі
відеоспостереження на складі і промислових об’єктах
відеоспостереження в магазині і супермаркеті
вуличне відеоспостереження
монтаж відеоспостереження на парковках автотранспорту

Ремонт комп’ютерів і периферійного устатковання. Установка Windows XP, 7, 8.1,10 (або інша версія)
У нас ви зможете отримати повний спектр послуг з обслуговування комп’ютерів. Ми пропонуємо якісне обслуговування і ремонт офісної техніки, локальних мереж, мережевого обладнання. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте професійну комп’ютерну допомогу по будь-якому питанню, що гарантує стабільність роботи вашої комп’ютерної техніки

IP-АТС, Міні-АТС, GSM-шлюз, GoIP VoIP, IP телефонія
Поставляємо і налаштовуємо повні комплекти для організації IP телефонії в вашому офісі.
IP телефонія є надійним, економічним рішенням в офісах для малого і середнього бізнесу. АТС має WEB-інтерфейс управління FreePBX. Дане рішення дозволяє повністю контролювати весь потік вхідних, вихідних і пропущених дзвінків, записувати їх для подальшого контролю якості роботи менеджерів, аналізувати статистику за обраний період часу, і, робити це все як в офісі, так і віддалено.